Przytulne a także funkcjonale pufy, które pomogą się zrelaksować

Pufy to doskonałe dopełnienie umeblowania sypialni, pokoju dla dziecka, przedpokoju jak również salonu. Świetnie wyglądają także w eleganckich pubach oraz klubach. To doskonały mebel, dla tych klientów cenią wygodę, elegancję oraz funkcjonalność.

pufa w salonie

Autor: Tubądzin
Źródło: Tubądzin
Pufy pikowane mogą być efektowną ozdobą każdego pomieszczenia. Oprócz tego swoim wyglądem nadadzą pomieszczeniu przytulności. Obszywane są materiałami, które nie są trudne do utrzymania w czystości. Najczęściej zdobione są pięknymi elementami w postaci szklanych guzików, lub też ćwieków tapicerskich. Pufa ustawiona w pokoju dziennym w pobliżu sofy może służyć jako podnóżek. Natomiast dwa meble złączone ze sobą mogą utworzyć podstawę pod szklany blat. W sypialni może służyć jako podręczny stolik, natomiast w przedpokoju pufa jest przydatna, jeżeli zechcemy usiąść i założyć obuwie. Pufy otwierane idealnie sprawdzą się w pokojach dziecięcych. Ich pojemnik można wykorzystać do gromadzenia różnych drobiazgów.

pufa barokowa

Autor: Calvado.pl
Źródło: Calvado.pl
W sklepach oferowane są pufy w różnych kształtach: owalne, kwadratowe, z nóżkami i otwierane. (sprawdź ofertę na pikowane dodatki). Producenci sprzedają także pufy w stylistyce Ludwika XVI. Głównie wykonywane są z ekologicznej skóry, naturalnej jak również zamszu. Pufy możemy nabyć praktycznie w każdym kolorze. Pufy pikowane głęboko najładniej wyglądają w sąsiedztwie gładkich, jednobarwnych materiałów. Dołki powstałe w wyniku pikowania tworzą interesującą fakturę. Pufy pikowane delikatniej dobrze prezentują się wraz z tkaninami we wzorki. Czasem zdarza się, że gdy odwiedzą nas goście, brak jest wystarczającej liczby siedzeń. W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem będą pufy. Można je postawić w dowolnym miejscu, ponieważ są zgrabne oraz lekkie. Dzięki nim od razu można przysiąść się do gości.

Dobrze dobrane pufy znajdą swoje miejsce nie jedynie w bogatych pomieszczeniach w stylu glamour, ale też w stylu tradycyjnym, vintage lub też industrialnym.

Zaintrygował Cię przedstawiany tu post? Jeśli tak, warto zobaczyć ponadto (https://doubleroom.pl/wszystko-o-nas) inne wartościowe artykuły, ponieważ one również są godne zainteresowania.

Ten elegancki jak również mięciutki mebel pomoże ci się zrelaksować po długim dniu.