Remont sal sportowych

Modernizując lub remontując nawierzchnie sportowe, należy uważać na to, że pełniły swoją rolę i były bezpieczne, w trakcie eksploatacji. Nie mogą się również ścierać. Sportowiec nie może doznać przez jej złą konstrukcję żadnej kontuzji. Każda nawierzchnia sportowa bardzo się od siebie różni, ze względu na potrzebę uprawiania różnych dziedzin sportu. Na przykład podłogi syntetyczne, wykorzystywane przy budowie sal gimnastycznych, w szkołach lub halach sportowych.

W przypadku konstruowania tego parkietu sportowego trzeba pamiętać, aby gwarantował wysoki poziom płaszczyznowego wygłuszenia fali uderzeniowej. Są także nawierzchnie zewnętrzne typu murawa, które powinny być wykonane w taki sposób, by nie ulegały pod naciskiem siły zewnętrznej. A także w wyniku upadku ich struktura nie powodowała obtarć.

Interchemol S.A.

Źródło: www.interchemol.com.pl

Do układania parkietów oraz masywnych elementów konstrukcji potrzebny będzie klej poliuretanowy. Jest to szybkoschnący klej o beżowej konsystencji, który przede wszystkim cechuje się bardzo wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Posiada bardzo dobre właściwości wypełniające. Schnie około 24 godzin i potrafi wytrzymać naprawdę wysokie temperatury. Świetnie nadaje się do klejenia drewna oraz materiałów drewnopochodnych np.: drzwi, schody.

Klei także różne budowle ogrodowe. Klej poliuretanowy zespoli również części metalowe, aluminiowe, miedziane lub te ze stali nierdzewnej oraz materiały wykonane z kamienia sztucznego i naturalnego. Powiąże ze sobą również tworzywa sztuczne czy też materiały izolacyjne. Klej jest bardzo wydajny i nie posiada szkodliwych rozpuszczalników.

Nie ociągaj się! Zachęcamy – kliknij po szczegóły (https://homeplaner.pl/tiptop/) w hiperłącze i czytaj do woli. Opracowaliśmy tam dla Ciebie sporo zajmujących postów.

Jest dostępny w każdym markecie z wyposażeniem budowlanym.