Sala udekorowana kolorowymi balonami

Wystrój sali weselnej to jedna z tych rzeczy, które będą zapamiętane przez wszystkich zaproszonych. Rzecz jasna nie dekoracje są w tym dniu priorytetem, lecz mogą one sprawić, że goście poczują się lepiej i faktycznie weselny klimat będzie dobrze odczuwalny. Z radosnymi dniami z pewnością kojarzą się ozdoby takie, jak balony czy konfetti. Na Waszym weselu możecie wprowadzić obie opcje.

Dekoracje na wesele

Autor: Emily Burnett
Źródło: http://www.flickr.com
Baloniki zawsze idealnie wyglądają.

Ten szalenie interesujący tekst posiada swoje analogie na następnych odsłonach. Najedź zatem na hiperłącze do witryny (https://lederzentrum.pl/srodki-do-pielegnacji/) i przejrzyj je.

Aktualnie jest to właściwie ozdoba klasyczna, ale nadal często stosowana przy różnych okazjach. Balony natychmiast pozwalają odczuć imprezową atmosferę. Ogromnym plusem balonów jest to, iż są one bardzo tanią ozdobą. Co więcej, można na własną rękę udekorować pomieszczenie przy ich pomocy. Nie potrzeba tutaj profesjonalisty. Wszystko, co trzeba zrobić, to nabyć opakowanie balonów, napełnić powietrzem razem z kimś z rodziny i powiesić pod sufitem.

Opłaca się spojrzeć na cenę pojedynczej sztuki. W pomieszczeniu jesteśmy w stanie zawiesić i kilkaset balonów – wiele zależy od naszego pomysłu i rozmiarów sali. Ceny balonów mogą być zupełnie inne. Warto pójść na zakupy do hipermarketu albo hurtowni, żeby nabyć większe opakowanie. W takim wypadku zaoszczędzimy trochę pieniędzy.

Dekoracje sali weselnej

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Balony trzeba też przywiązać welonem. Wiązanie musi być wytrzymałe, gdyż elementy dekoracji mogą być niechcący dotykane przez zaproszonych. Ważne, żeby baloniki wtedy nie spadły.

Aby było jeszcze bardziej kolorowo, dobrze jest również zaopatrzyć się w konfetti. To akurat element, którego może być wszędzie dużo. Gdy spadnie na podłogę, z pewnością żadnemu z gości nie przeszkodzi. Więcej pomysłów na dekoracje weselne na lovingit.pl (więcej ciekawych dekoracji weselnych na loving it)