Ściana jak marzenie

Trzy ściany neutralne, czwarta inna – wyłożona oryginalną tapetą, udekorowana efektownymi naklejkami lub pomalowana energetyzującym kolorem. Oto pomysł na wnętrze nietypowe i pełne wdzięku.

naklejki na ścianę

Autor: Pixers.pl
Źródło: Pixers.pl
Jakiś czas temu zaszłam do sklepu z farbami. Przede mną pewna para dobierała kolory do domu. Podłogi mamy w wiśni, do tego pomarańczową sofę w salonie – rzekła klientka.

Podobny intrygujący post przedstawiany jest tutaj, zatem odszukaj stronę (www.europell.pl/produkty/skora-meblowa) i sprawdź, jakie informacje tam znajdziesz. One też Cię zainteresują!

Negocjacje z partnerem trwały dłuższą chwilę. W końcu wybór padł na pomarańcz. zerkając na ilość puszek, mieszkanie z całą pewnością w całości przeobraziło się w pustynię. A może warto było zaszaleć z czerwienią, choćby gdzieś w pobliżu sofy? Taki detal podkreśliłby urok mieszkania. Podobnie jak czerwone szpilki małą czarną.

Najszybszą metodą na odświeżenie wnętrza na wiosnę są proste w użyciu naklejki na ścianę. Niewielkim nakładem sił, w zaledwie parę chwil sprawimy, iż ściany, które jeszcze wczoraj były nieciekawe i nie zwracały na siebie uwagi nabiorą nowego wyrazu. Korzystając z setek gotowych motywów, bez pomocy dekoratorów osiągniemy efekt, który nas zachwyci. Naklejki do salonu zwyczajnie przyklejamy na ścianę i gotowe. Rezultat naszych poczynań jest imponujący! Przygotujmy unikatowy wzór, wzbogaćmy ścianę ważnym dla nas cytatem, pozwólmy by odżyła na nowo dzięki kwiecistym akcentom!
Naklejki to także dobry pomysł, aby udekorować pokój najmłodszych. Naklejki dla dzieci przemienią nudny pokój w kolorową, bajkową krainę – tu oferta naklejek dla dzieci.

dekoracyjne naklejki

Autor: www.przyklejka.pro
Źródło: www.przyklejka.pro

Do wyboru mamy też mnóstwo ultranowoczesnych fototapet, które tak długo niewidziane właśnie pojawiły się „na salonach” w lepszym wydaniu. To prawdziwe obrazy, potrafiące wprawić w osłupienie większość z nas. Oprócz imponujących kolorów zachwycą nas najnowszymi materiałami oraz technikami druku.Jasny salon z oknami wychodzącymi na południe nie stanowi już problemu, energetyczne kolory wprawiały nas w dobry nastrój przez długi czas.

Jeśli nie potrafimy się zdecydować na mocny kolor w pokoju, szukajmy natchnienia w sieci, przeglądajmy gazety wnętrzarskie. Może zakochamy się w nietypowych połączeniach, jak róż z fioletem? Niewątpliwie znajdziemy coś dla siebie.