Simplehuman, przeciwko Rosendahl – a więc, akcesoria do wnętrz i zestawy porcelany na stół

Czym bywają dokładnie za przedsiębiorstwa: Simplehuman oraz Rosendahl? Z jakich miejsc pochodzą? Jakie rzeczy produkują? Jak wysokie bywają ceny tych firm produktów? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej przeczytasz w naszym artykule!
Firma Simplehuman, to amerykańska logo, która może się kojarzyć z pojedynczym: ponadczasowymi trendami.

Łóżko w sypialni

Autor: gjbell
Źródło: http://www.flickr.com
komoda

Autor: suzy spence
Źródło: http://www.flickr.com
Przedmioty firmy, przygotowywane przez wielu ekspertów, otrzymały wiele nagród, w szczególności nagrodę: Industrial design Excellence i są doceniane przez bardzo dużo użytkowników. Marka została po nagradzana również w niewiarygodnie specyficzny oraz pożądany sposób – najlepszy jaki ma możliwość być – przedmioty marki Simplehuman pojawiły się w ogromnych produkcjach serialowych, między innymi w serialach: „Dr. House”, „Lost”, „CSI Miami” czy „Herosi” oraz „Gotowe na wszystko”. Produktami marki Simplehuman bywają między innymi: dozowniki bezdotykowe, kosze na śmieci, lusterka podróżne, ociekacze do naczyń oraz tak w dalszym ciągu. ceny tych produktów wahają się od koło siedemdziesięciu złotych po około tysiąc złotych.
Jeśli może chodzić o markę Rosendahl, to bywa to Duńska firma, której przodującymi rzeczami bywają wytwory z porcelany (decosalon.pl/nasze-marki/rosendahl-copenhagen.html). Porcelana tego typu bywa złączeniem funkcjonalności i łatwości, przyprawione dużą doza pomysłowości. Przedsiębiorstwo postawiła sobie za cel wytwarzać unikatowe przedmioty, które istnieje możliwość, a nawet powinno się stosować na każdy dzionek i aby te rzeczy sprawiały jak najbardziej dużą przyjemność.

Przodującymi używanymi do produkowania marki materiałami są: porcelana kostkowa, szkło kryształowe a także stal (czytaj więcej producent mebli ze stali) szlachetna. Kwoty tych przedmiotów utrzymują się między parę złotych, a nawet powyżej siedem setek złotówek.