Stwórz łazienkę z ideą, w najniższej cenie

Kiedy przeprowadzamy się do nowo zakupionego mieszkania, z pewnością jesteśmy niezwykle podekscytowani. Nic w tym dziwnego, w końcu dzięki temu możemy nareszcie żyć na swoim. Lecz kiedy pragniemy czuć się tam komfortowo, musimy jeszcze sprytnie je udekorować.

Każde miejsce zasługuje na atencję, również łazienka, która bywa czasami traktowana po macoszemu.
Umywalka blatowa

Autor: KOŁO
Źródło: KOŁO
Należy w tym pomieszczeniu zainwestować w nowoczesne style. Gdyż ostatnimi czasy, sporą popularnością szczyci się umywalka półblatowa. Jej krój jest nietypowy, nadaje się idealnie do mniejszych pomieszczeń, gdzie poszczególny centymetr kwadratowy powierzchni ma znaczenie. Kolejnym, ciekawym trendem ostatnio są płytki 60×60, które zdecydowanie wyparły typowe, prostokątne kafle – płytka 60×60. Obecnie panują w łazience zimne barwy, odcienie szarości a także grafit. Ważnym jest również, żeby dobrać odpowiednią wannę, która z jednej strony będzie wygodna, z drugiej z kolei niewielka.

płytki

Autor: Gres Catalan
Źródło: Coram Poland
Niezbędna jest ci umywalka półblatowa, jednak nie masz koncepcji gdzie ją nabyć? Obecnie w wielu marketach budowlanych powinna być już ona dostępna w standardowej wersji. Jeżeli jednak szukasz bardziej designerskiego rozwiązania, odwieź stronę internetową bezpośredniego producenta, w poszukiwaniu inspiracji. Podobnie należy postąpić z wanną. Z kolei płytki 60×60 najlepiej kupić na giełdzie sprzętów budowlanych, która jest wystawiana cyklicznie w poszczególnym, dużym mieście. Idą na nią komponenty z zeszłorocznych sezonów w stu procentach nowe jednak znacznie tańsze.

Urządzaniu łazienki warto poświęcić nieco więcej uwagi, bowiem będzie to pomieszczenie, w którym relaksujemy się po trudnym dniu w pracy. Dobrze prześledzić ostatnie trendy, aby umościć sobie ciekawe, designerskie wnętrze z wyrafinowanymi rozwiązaniami.

Ciekawi Cię ta kwestia? Kliknij ten odnośnik oraz zobacz, jak podszedł do tego zagadnienia inny autor w treści (https://www.wkg.pl/produkty-wapiennicze/kamien-przemyslowy/) swojego postu.

Niedrogie artykuły można spotkać na comiesięcznych giełdach budowlanych.