Stylowa i funkcjonalna szafa wnękowa

O tym, że ubrania szyte na miarę dobrych stron posiadają wiele, zdarzyliśmy się przekonać już wieki temu. W obecnym czasie, poszliśmy o krok dalej, i na miarę meblujemy nasze mieszkania. Kuchnie, meble do salonu, garderoby, projektowane z myślą o właścicielu, jego potrzebach i gustach, pasują niczym garnitur skrojony przez najlepszego krawca.Porównanie to odpowiednie, gdyż garderoby obecnie chwalą się ubraniami jak witryny kolekcją porcelany. Zdarzają się rozległe niczym ekskluzywne butiki i ”ułożone” jak wojsko.Należy się zgodzić, iż dom nie funkcjonuje prawidłowo bez miejsca do przechowywania ubrań i drobiazgów. Najpopularniejsze rozwiązanie to szafa pod zabudowę oraz – marzenie większości pań, garderoba. Zbliżone funkcje, ten sam cel – cieszyć wzrok, gdy rzeczy są poukładane, oraz umożliwić swobodny do nich dostęp.

Wieszaki na ubrania

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Przy dobrej aranżacji garderoby z całą pewnością odczujemy komfort korzystania z niej. Oprócz oczywistej i przyjemnej możliwości wejścia do środka, pomieścimy w niej wiele rzeczy. Zarówno aktualnie noszone ubrania jak i te przeznaczone na pozostałe pory roku. W sieci znajdziemy wiele firm, w których profesjonalna i wykwalifikowana kadra zajmie się przygotowaniem projektu, wykonaniem oraz zamontowaniem mebli. Meble pod zabudowę są w zasadzie rozwiązaniem nieco bardziej kosztownym, ale jakże spełniającym nasze wizje.

Jeżeli masz ochotę poznać większą ilość faktów na omawiane zagadnienie – poczytaj także wszystko, co Cię ciekawi na ten temat.

W końcowym efekcie będzie nam dane zobaczyć odpowiednio spożytkowany każdy kąt czy lukę. Szczególnie kluczowe jest to w przypadku niewielkich pomieszczeń. W takich sytuacjach dobrze sprawdzi się szafa wnękowa, którą zamontujemy w każdym mieszkaniu – nawet jednopokojowym. Zabudowa wnęki dojdzie do skutku przy szerokości ok. 0,8 metra. Wnętrze takie wymaga jednak projektu wykonanego z mrówczą precyzją

Dobrze zaplanowana przestrzeń, tworzy komfort codziennego życia. Dlatego wszyscy tak bardzo lubimy przemyślane rozwiązania, które umożliwiają nam ulokowanie wszystkich niezbędnych przedmiotów. Jeżeli dodatkowo komfort użytkowania akompaniuje estetyce – warto pokusić się o meble na wymiar (modna szafa wnękowa).