Szkło hartowane – z jakich powodów jest lepsze dla twojego telefonu aniżeli folia, jaką kupowałeś do tej pory?

Obecne telefony mają niebywale duże wyświetlacze, które z jednej strony umożliwiają nam korzystanie z licznych funkcji, których dotąd nie posiadały komórki, ale z drugiej – należy je w stosowny sposób zabezpieczać. Na ogół naklejamy folię, która jest niedroga, lecz czy chroni tak, jak powinna? Zdaje się, iż tak, jednak zapewne nie posiada tak wielu zalet, jak szkło hartowane Wrocław.

balustrady szklane - Da-bud

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl

Przede wszystkim taki typ ochrony, którym jest szkło hartowane, znakomicie dopasowuje się do ekranu. Szkło fantastycznie przylega, nigdzie się nie odkleja oraz masz pewność, iż gdy będziesz wkładać telefon do kieszeni, rogi nie zaczną się odklejać, tak jak nieraz przydarza się to w przypadku folii. Folia dobrze wygląda przez pierwsze parę dni, później – jeżeli nie będziemy uważać – może zacząć odchodzić w miejscach, jakie w szczególności potrzebują ochrony. Po drugie choć folia (zobacz foliarka ręczna) właściwie chroni przed zarysowaniami, folia robi to znacznie lepiej. Ekranu nie zarysują nawet klucze, gdy przypadkowo wrzucisz je do tej samej kieszeni, w jakiej jest telefon.

Należy również dodać, że szkło jest nadzwyczaj proste w montażu. Na pewno nakładając folię zdarzyło ci się wpaść w zdenerwowanie, gdy zaczęły robić się pod nią pęcherzyki powietrza. Trudno ich uniknąć, dlatego trzeba naprawdę sporej perfekcji, gdy podchodzimy do tego zadania. Szkło jest zdecydowanie łatwiejsze w przyklejaniu i nie zagrażają nam pęcherzyki powietrza. Wystarczy je przykleić, przykładając od razu całe na ekran i gotowe. Szkło hartowane nie pogarsza jakości obrazu, więc nie musisz bać się, że teraz słabiej wszystko będzie widać – sprawdź szczegóły na . To z pewnością nie nastąpi.

szkło hartowane

Na koniec warto dodać, iż wielokrotnie w salonach z telefonami oferują naklejenie szkła na komórkę, z czego można skorzystać, jeżeli pomimo wszystko nie chcemy robić tego samodzielnie.

Jeśli wobec tego będziesz stać przed wyborem na co tym razem się zdecydować – folię lub szkło hartowane Wrocław – teraz już nie będziesz mieć niepewności, jaką podjąć decyzję – firma szklarska Da-Bud. Szkło zapewni dużo więcej ochrony twojemu aparatowi komórkowemu, dlatego chociaż kosztuje trochę więcej, to warto jest zainwestować w bezpieczeństwo swojego aparatu, szczególnie, iż na pewno nie należał do najtańszych.