Tapicerowane panele ścienne oraz ławeczki – wyjątkowy styl w Twoim domu

elementy tapicerowane dodają pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Wybór materiałów stosowanych na obicia jest tak duży, że każdy może zastosować tego rodzaju wyposażenie do swojego domu.

ławeczki tapicerowane

Autor: Denise Krebs
Źródło: http://www.flickr.com
Projektanci szczególnie rekomendują panele ścienne oraz ławeczki tapicerowane, które są niesamowicie stylowe.
Panele ścienne tapicerowane mogą być wyjątkową ozdobą wnętrza . Najczęściej mają formę prostokątów bądź kwadratów, z jakich tworzy się ścianki. Wymiar pojedynczego elementu uzależniony jest praktycznie jedynie od oczekiwań klienta. Panelami ściennymi można pokryć całą ścianę lub jej część, na przykład tworząc zagłówek (www.homeandliving.pl/#!/). Dzięki pięknym tkaninom oraz specjalnej fakturze panele tapicerowane sprawiają, że pomieszczenie, w którym są montowane zyskuje walory estetyczne oraz izolacyjne (wyciszają ścianę, przez co nadają pomieszczeniu większej intymności).
ochrona

Autor: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Tapicerowana ławeczka może mieć rozmaite zastosowanie – można ją postawić w przedpokoju by na przykład wygodnie zakładać obuwie, może służyć jako siedzisko do toaletki, albo można stworzyć z jej wykorzystaniem oryginalny kącik wypoczynkowy. Ławeczki tapicerowane projektowane są w rozmaitych stylach – glamour, skandynawskim oraz newdesign. Ozdobne, a równocześnie wielofunkcyjne ławeczki dodają wnętrzu elegancji . W wyglądzie ławeczki tak samo ważną rolę, co obicie odgrywają nogi.

Projektanci oferują ławeczki jednokolorowe jak i wzorzyste, z kolei nóżki mogą być metalowe albo drewniane. Ogromną popularnością cieszą się typu Chesterfield z ciekawie wygiętymi nogami.
Znakomicie pasują do ekskluzywnych, nieco kobiecych sypialni.