Tapicerowane panele ścienne oraz ławeczki – wyjątkowy styl w Twoim domu

elementy tapicerowane dodają pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Wybór materiałów stosowanych na obicia jest tak duży, że każdy może zastosować tego rodzaju wyposażenie do swojego domu.

ławeczki tapicerowane

Autor: Denise Krebs
Źródło: http://www.flickr.com

Projektanci szczególnie rekomendują panele ścienne oraz ławeczki tapicerowane, które są niesamowicie stylowe.
Panele ścienne tapicerowane mogą być wyjątkową ozdobą wnętrza . Najczęściej mają formę prostokątów bądź kwadratów, z jakich tworzy się ścianki. Wymiar pojedynczego elementu uzależniony jest praktycznie jedynie od oczekiwań klienta. Panelami ściennymi można pokryć całą ścianę lub jej część, na przykład tworząc zagłówek. Dzięki pięknym tkaninom oraz specjalnzagłówek (www.homeandliving.pl/#!/)e panele tapicerowane sprawiają, że pomieszczenie, w którym są montowane zyskuje walory estetyczne oraz izolacyjne (wyciszają ścianę, przez co nadają pomieszczeniu większej intymności).
ochrona

Autor: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Tapicerowana ławeczka może mieć rozmaite zastosowanie – można ją postawić w przedpokoju by na przykład wygodnie zakładać obuwie, może służyć jako siedzisko do toaletki, albo można stworzyć z jej wykorzystaniem oryginalny kącik wypoczynkowy. Ławeczki tapicerowane projektowane są w rozmaitych stylach – glamour, skandynawskim oraz newdesign. Ozdobne, a równocześnie wielofunkcyjne ławeczki dodają wnętrzu elegancji . W wyglądzie ławeczki tak samo ważną rolę, co obicie odgrywają nogi.

Projektanci oferują ławeczki jednokolorowe jak i wzorzyste, z kolei nóżki mogą być metalowe albo drewniane. Ogromną popularnością cieszą się typu Chesterfield z ciekawie wygiętymi nogami.
Znakomicie pasują do ekskluzywnych, nieco kobiecych sypialni.