Tylko szkło!

Jeśli planujesz cieszyć się niepowtarzalnym domem, musisz postawić na elementy ze szkła. Masz balkon? Zamiast pospolitych balustrad murowanych, wstaw balustrady szklane. W sieci znajdziesz oferty dystrybutorów szklanych balustrad i z pewnością zamówisz coś perfekcyjnie dla twoich potrzeb.

Możesz zamówić balustrady wyprodukowane z zupełnie przezroczystego szkła. Jeżeli jednak chcesz, żeby obcy nie mogli cię widzieć, zamów balustrady szklane (zobacz kompletną propozycję na Parcie na Szkło) z przyćmionego surowca. Jest naprawdę wiele opcji i ograniczyć cię może jedynie twoja wyobraźnia. Pomyśl nad zdobionym szkłem – malunki na szkle wyglądają fantastycznie.

szklana balustrada

Autor: Vicki Burton
Źródło: http://www.flickr.com

Interesującym wyborem jest też zamówienie balustrad z barwionego szkła. Tak dostosujesz kolor balustrad do koloru tynku domu. Balustrady szklane fantastycznie będą pasować także we wnętrzu budynku, jeżeli są tam schody. Trzeba pochylić się nad całościowym zamysłem wnętrz – modny jest funkcjonalny wystrój mieszkań, wykorzystujący nade wszystko metal, szkło i minimalistyczne sprzęty (nasz link do strony Parcie na Szkło). O ile jesteś fanem nowoczesności i przestronnych wnętrz, to idealny design dla ciebie. O ile jednak cenisz sobie przytulność domu, potrzebujesz raczej postawić na standardowe, drewniane balustrady.

schody

Autor: University of the Pacific
Źródło: http://www.flickr.com

Kapitalnym wykończeniem dla budynków użytkowych są ładne daszki szklane, instalowane nad bramą(polecamy furtki panelowe) do nieruchomości. Takie coś osłania przed deszczem oraz pięknie się prezentuje na tle reszty. Daszki szklane (więcej szczegółów o ofercie) gwarantują przybytkowi innowacyjny charakter. Razem z balustradami szklanymi na zewnątrz i w środku nieruchomości, daszki szklane dadzą funkcjonalne, innowacyjne i ładne połączenie.

Kiedy będziesz wybierać elementy szklane, takie jak balustrady szklane, dowiedz się, czy otrzymujesz produkt porządnej jakości, zrobiony z hartowanej tafli szkła. To fundamentalna sprawa dla bezpieczeństwa użytkowników nieruchomości oraz, oczywiście, twojego stanu konta.