Urządź własne lokum według najgorętszych trendów

W obecnych czasach, o wiele więcej młodych osób porywa się na zakup własnościowego lokum. Nic w tym zaskakującego, znacznie więcej zarabiamy, także chcemy być na swoim.

Jednak jeśli czeka cię przeprowadzka, WCześniej warto właściwie udekorować swoje przyszłe lokum, żeby żyło nam się tam jak najlepiej.
komody

Autor: Milestone Management
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawą dekoracji salonu, widoczną głównie po nastaniu zmroku, jest oświetlenie. Nic nie zapewnia bowiem tyle klimatu pomieszczeniu, co lekko świecąca się lampa Mantra, firma będąca liderem na polskim rynku, poleca aranżację salonu w stylu amerykańskim. Zamiast jednego, intensywnego źródła światła, należy umieścić kilka subtelniejszych. Przede wszystkim przyda nam się lampa podłogowa, usytuowana obok kompletu wypoczynkowego. Natomiast na niższym meblu, na przykład na komodzie, ciekawie wyglądać będzie mała lampka. Do tego dodatkowo kinkiet nad kminkiem i całą dekorację mamy zrobioną. Ne ważne w jakim stylu niezbędna jest ci lampa Mantra ma całą gamę interesujących produktów.
Kolejnym, istotnym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu jest łazienka, w której urządzeniu pomoże nam ceramika Kerasan. Marka ta już od kilku lat zajmuje się produkowaniem armatury sanitarnej w najlepszej jakości i ciekawych aranżacjach. Wybór odpowiednich dodatków do łazienki zależny jest od miejsca, którym dysponujemy. Jeżeli jest to niewielki metraż, możemy zastosować podstawowe rozwiązanie – prysznic, zlew, sedes. Jeśli posiadamy nieco więcej miejsca, warto zainstalować wannę z dobudowaną kabiną prysznicową – wówczas będziemy mieli 2 w 1. Ceramika Kerasan posiada w katalogu również bidety.

Jeżeli pragniesz w swoim mieszkaniu mieć produkty najlepszej jakości, postaw na firmę Mantra do oświetlenia a Kerasan do łazienki. Dzięki temu będziesz mógł wybierać wśród tysięcy różnych rodzajów lamp czy armatury łazienkowej.