Urządzamy swoje cztery kąty. Parę złotych rad

Najważniejsze to urządzić dom tak, jak nam to odpowiada. Najważniejsze to posiadać mieszkanie z charakterem. Co to znaczy? Rzecz jasna, dla każdego to coś innego, ale liczy się własny pomysł, własna kreatywna pomysłowość, to jest klucz do swojego, autorskiego stylu.

Zresztą, w mieszkaniu urządzonym przez nas samych będziemy czuć się najbardziej komfortowo. Ze swojej strony możemy jedynie zaproponować parę rozwiązań, jakie możesz zastosować we własnym domu.

Pamiętaj, lampy rządzą. Ale takie klimatyczne w stylu art deco. Wnoszą one niesamowity klimat do

Wystrój pokoju

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

każdego wnętrza. optymalnie ustawione lampy będą nie tylko dodatkiem, nie uzupełnieniem mieszkania, staną się one głównym punktem, centrum twojego mieszkaniowego świata. Idealnym tego dopełnieniem będą świeczki umiejscowione w świecznikach (więcej o świeczkach i świecznikach znajduje się tutaj: ozdobny świecznik). W ogóle świeczki i świeczniki (świeczki, świeczniki), nawet bez towarzystwa lamp wnoszą coś niezwykłego i niepowtarzalnego do każdego wnętrza. Jeśli możesz to w ogóle zrezygnuj z górnego światła, które często psuje cały nastrój.

Podobny zajmujący tekst prezentowany jest tu, więc odszukaj stronę (https://www.enneurope.pl/) i upewnij się, jakie informacje tam przeczytasz. One także Cię zaciekawią!

Jeśli preferujesz klimat to świeczki i lampy będą do tego najlepsze.

Meble kuchenne

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Pamiętaj, żeby nie pozostawić pustych ścian. Nic tak nie dodaje klimatu jak ciekawe obrazy. W zależności od tego, co lubisz, czy wolisz klasykę, czyli dzieła najlepszych mistrzów, czy jednak preferujesz bardziej coś w klimacie współczesnym, powinieneś powiesić parę obrazów.

W każdym domu odnajdują się także kwiatki. Tak, tak, lekceważona przez wielu roślinność naprawdę wzbogaca każde wnętrze, dodaje klimatu, pobudza wnętrze. Nie musisz kupować kilkunastu kwiatów, ażeby podkreślić jak lubisz mieć je w domu, bardziej liczy się odpowiednia kompozycja i rozmieszczenie ich tam, gdzie najlepiej będą pasować.

Świetnym motywem są też proste półki z książkami. Zawsze wyglądają porządnie, z jednej strony porządkują wnętrze, z innej wnoszą ożywienie do wnętrza. Nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje, ale pokój z książkami jest o wiele atrakcyjniejszy niż wnętrze bez nich. Może jest to fascynacja osoby, która wielbi książki i nie wyobraża sobie bez nich funkcjonowania, może i tak, ale wielu projektantów zgadza się z tą opinią i zaleca tego typu właśnie rozwiązania.

Starajmy się zastosować do tych wskazówek. Są one jedynie wprowadzeniem, istnieje wiele innych interesujących rozwiązań, jakie można zastosować w swoim domu. Pamiętajmy jednakowoż, że niekiedy wystarczy naprawdę niewiele, żeby w naszym domu zrobiło się niezwykle klimatycznie i przytulnie.