Użyj stary styl vintage w swoim mieszkaniu

Posiadasz romantyczne wnętrze, lubisz szczegóły z koronkami i w pastelowych barwach? Może trzeba pomyśleć o tym, by zrobić sobie dom w stylu vintage? Choć osobiście raczej przepadam za pomieszczeniami pełnymi intensywnych kolorów, aranżacja w stylu vintage uważam za bardzo ciekawą propozycję urządzenia mieszkania.

vintage

Autor: e d
Źródło: http://www.flickr.com

Vintage to cudowny klimat sielskiej, małomiasteczkowej atmosfery. Pozytywem tego rodzaju ozdoby jest m.in. to, że dodatki w przestrzeni w nim zrobionej musi być w tym samym klimacie. Najpotymalniej, by miały one lekką pastelową barwę.

Bez zwlekania zobacz na stronie inne tego rodzaju posty. Tam też zobaczysz coś ciekawego, ponieważ prezentuje ona zbliżoną tematykę.

Do pokoju w klimacie vintage idealnie pasują beżowe ściany – są delikatne, nie stwarzają problemu i dodamy do nich także jakieś klimatyczne i ekskluzywne rzeczy.

Styl wnętrza przypomina mi pokój małej dziewczynki. W marketach, również tych internetowych przeczytamy mnóstwo elementów dekoracyjnych i bibelotów, które stworzą taki klimat w pokoju.

Najbardziej podobają mi się delikatne, koronowe wykończenia wielu przedmiotów, które możemy zastosować do wykonania domu w stylu vintage. Dużo takich drobiazgów i dodatków tworzących klimat wnętrza można odnaleźć na blogu znawczyni tematu Lovingit: dom w stylu vintage.

vintage

Autor: Ron Frazier
Źródło: http://www.flickr.com

W jej stylizacjach niesamowicie spodobał mi się maleńki błękitny emaliowany czajniczek na herbatkę, szklane wazoniki na kwiaty, białe komódki z cudownymi zakończeniami szuflad, nie mówiąc o mega fajnej aranżacji tarasiku. Z chęcią bym tam sobie usiadła z aromatyczną kawą i najlepszą przyjaciółką! I ta ciemnoróżowa podlewaczka do kwiatów – cud, miód, malina!