Użyj stary styl vintage w swoim mieszkaniu

vintage
Posiadasz romantyczne wnętrze, lubisz szczegóły z koronkami i w pastelowych barwach? Może trzeba pomyśleć o tym, by zrobić sobie dom w stylu vintage? Choć osobiście raczej przepadam za pomieszczeniami pełnymi intensywnych kolorów, aranżacja w stylu vintage uważam za bardzo ciekawą propozycję urządzenia mieszkania.

vintage
Autor: e d
Źródło: http://www.flickr.com

Vintage to cudowny klimat sielskiej, małomiasteczkowej atmosfery.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się większą ilość szczegółów na opisywany tutaj temat, to użyj serwisu opublikowanych w zbliżonym wpisie.

Pozytywem tego rodzaju ozdoby jest m.in. to, że dodatki w przestrzeni w nim zrobionej musi być w tym samym klimacie. Najpotymalniej, by miały one lekką pastelową barwę. Do pokoju w klimacie vintage idealnie pasują beżowe ściany – są delikatne, nie stwarzają problemu i dodamy do nich także jakieś klimatyczne i ekskluzywne rzeczy.

Styl wnętrza przypomina mi pokój małej dziewczynki. W marketach, również tych internetowych przeczytamy mnóstwo elementów dekoracyjnych i bibelotów, które stworzą taki klimat w pokoju.

Najbardziej podobają mi się delikatne, koronowe wykończenia wielu przedmiotów, które możemy zastosować do wykonania domu w stylu vintage. Dużo takich drobiazgów i dodatków tworzących klimat wnętrza można odnaleźć na blogu znawczyni tematu Lovingit: dom w stylu vintage (pod tym linkiem).

vintage
Autor: Ron Frazier
Źródło: http://www.flickr.com

W jej stylizacjach niesamowicie spodobał mi się maleńki błękitny emaliowany czajniczek na herbatkę, szklane wazoniki na kwiaty, białe komódki z cudownymi zakończeniami szuflad, nie mówiąc o mega fajnej aranżacji tarasiku. Z chęcią bym tam sobie usiadła z aromatyczną kawą i najlepszą przyjaciółką! I ta ciemnoróżowa podlewaczka do kwiatów – cud, miód, malina!