W aranżacji wnętrz coraz nagminniej stosuje się połączenie drewna oraz białej farby

Architektura wnętrz jest dziedziną niezmiernie szeroką i rozwijającą się razem z oryginalnymi trendami, które co rusz się zmieniają. Każdy dodatek ma tu znaczenie i oddziałuje na ogół wystroju. Coraz częściej w wielu mieszkaniach można dostrzec wystrój w konkretnym stylu, który pokazuje w jakiś sposób temperament domowników.

krzesła

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Często też sięga się po wskazówki ekspertów w zakresie aranżacji, bo zależy nam na stworzeniu ładnych, miłych wnętrz, w jakich można spędzać dużo czasu z familią i znajomymi. Pragnąc wobec tego odnowić w jakikolwiek sposób pokoje powinno się szukać inspiracji w internecie i w swoim otoczeniu.

Dzisiaj w wystroju wnętrz niesłychanie lubiany jest styl skandynawski, który swoją prostotą i lekką surowością zyskuje rzesze sympatyków. W szczególności zachwyca bardzo atrakcyjnym połączeniem drzewa z białą farbą (sprawdź na stronie). Z pewnością ten zestaw jest jego znakiem rozpoznawczym. Wielkim pozytywem wszelakiego rodzaju skandynawskich składników aranżacji jest to, że można zrobić je na własną rękę. Wystarczy przykładowo drewniany pieniek, kawałek skórki futerkowej i taśma, by zmajstrować atrakcyjne krzesełko. Za to zamieniając skórkę szklanym blatem, który można przykleić, otrzymamy niewielki stolik. Wielką popularnością cieszy się także stolik z palet, który w podobny sposób jest prosty w utworzeniu. Zależnie od upodobań można niedbale pokryć go białą farbą, przykręcić kółka, na których będzie stał, bądź położyć szklany blat, żeby był w większym stopniu przydatny.

meble

Autor: Judi Cox
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno wpisuje się on w skandynawski styl i świetnie zestawia się z prostym, nieco surowym wnętrzem. Niezmiernie duży atut, jaki ma stolik z palet to jego cena (). Wykonując go indywidualnie z produktów dostępnych w mieszkaniu osiągniemy unikalny efekt, za niewielkie pieniądze. Na dodatek, fakt, że skonstruowaliśmy go osobiście cieszy najbardziej.

Warto szukać inspiracji do organizowania ciekawych dodatków do swojego mieszkania.

Żeby znaleźć porywające zagadnienia w internecie, to najpierw kliknij w link znajdujący się tu i przejdź dalej (https://www.karitee.pl/pl/c/Kadzidla-naturalne-i-zywice-zapachowe/1) – zapewne nie będziesz żałować.

W tym przypadku internet z pewnością jest skarbnicą ładnych zdjęć, które momentalnie stają się natchnieniem do pracy.