W aranżacji wnętrz coraz nagminniej stosuje się połączenie drewna oraz białej farby

Architektura wnętrz jest dziedziną niezmiernie szeroką i rozwijającą się razem z oryginalnymi trendami, które co rusz się zmieniają. Każdy dodatek ma tu znaczenie i oddziałuje na ogół wystroju. Coraz częściej w wielu mieszkaniach można dostrzec wystrój w konkretnym stylu, który pokazuje w jakiś sposób temperament domowników.

krzesła

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Często też sięga się po wskazówki ekspertów w zakresie aranżacji, bo zależy nam na stworzeniu ładnych, miłych wnętrz, w jakich można spędzać dużo czasu z familią i znajomymi. Pragnąc wobec tego odnowić w jakikolwiek sposób pokoje powinno się szukać inspiracji w internecie i w swoim otoczeniu.

Dzisiaj w wystroju wnętrz niesłychanie lubiany jest styl skandynawski, który swoją prostotą i lekką surowością zyskuje rzesze sympatyków. W szczególności zachwyca bardzo atrakcyjnym połączeniem drzewa z białą farbą (sprawdź na stronie). Z pewnością ten zestaw jest jego znakiem rozpoznawczym. Wielkim pozytywem wszelakiego rodzaju skandynawskich składników aranżacji jest to, że można zrobić je na własną rękę.

Ekscytuje Cię taki nietuzinkowy post? Jeżeli tak, poza tym zajrzyj koniecznie (https://www.szklarz.net/szyldy-i-reklamy/) na tekst, który jest umieszczony w tym miejscu – on też wzbudzi twoją ciekawość.

Wystarczy przykładowo drewniany pieniek, kawałek skórki futerkowej i taśma, by zmajstrować atrakcyjne krzesełko. Za to zamieniając skórkę szklanym blatem, który można przykleić, otrzymamy niewielki stolik. Wielką popularnością cieszy się także stolik z palet, który w podobny sposób jest prosty w utworzeniu. Zależnie od upodobań można niedbale pokryć go białą farbą, przykręcić kółka, na których będzie stał, bądź położyć szklany blat, żeby był w większym stopniu przydatny.

meble

Autor: Judi Cox
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno wpisuje się on w skandynawski styl i świetnie zestawia się z prostym, nieco surowym wnętrzem. Niezmiernie duży atut, jaki ma stolik z palet to jego cena (). Wykonując go indywidualnie z produktów dostępnych w mieszkaniu osiągniemy unikalny efekt, za niewielkie pieniądze. Na dodatek, fakt, że skonstruowaliśmy go osobiście cieszy najbardziej.

Warto szukać inspiracji do organizowania ciekawych dodatków do swojego mieszkania. W tym przypadku internet z pewnością jest skarbnicą ładnych zdjęć, które momentalnie stają się natchnieniem do pracy.