W jaki sposób przetworzyć kuchnię w stylu wiejskim w klimatyczną oazę.

Zwariowane tempo życia sprawia, że w swoich mieszkaniach szukamy oddechu. Wnętrze domu powinno być miejscem odpoczynku i azylem, w którym będziemy się dobrze czuć. Wszystkie domy posiadają własne centralne miejsce towarzyskiego życia. Zazwyczaj to właśnie aneks kuchenny jest oazą domu.

Jadalnia

Autor: Wendy Harman
Źródło: http://www.flickr.com

To pomieszczenie, gdzie nie tylko przyrządzamy posiłki, jemy wspólnie posiłki , ale dyskutujemy i zazwyczaj podejmujemy ważne decyzje. Drewniany dom, zaaranżowany na ludową nutę z użyciem sporej ilości drzewa, wywołuje sielski, pełen spokoju i rodzinny nastrój. Ciekawy artykuł na ten temat: APDMarket.

Często przypomina wspomnienia ciepłych miesięcy spędzonych u babci na wsi. Domy w stylu rustykalnym to odwzorowanie atmosfery ludowych chat wypełnionych ciepłymi barwami i drewnem. O niepowtarzalności stylu wiejskiego decydują nastrojowe przedmioty, wytwory sztuki ludowej: naczynia z gliny i z drewna, wiklinowe koszyczki, lniane ściereczki i obrusy. Na podłodze z desek, ręcznie utkany, niewielki chodnik. Wypełnieniem całości może być kuchnia węglowa i sporej wielkości stół z drewna.

Jeżeli zaprezentowany tekst zabrał Cię w nieznany obszar wiedzy, to świetnie się składa, gdyż masz możliwość poznać pozostałe informacje tutaj (http://www.cermag.com.pl/pl/oferta/promocje/) – kliknij na ten odnośnik i poczytaj więcej.

Więcej informacji dla zainteresowanych: Market.

Nad pokaźnym stołem, z ciemnobrązowego drewna, idealnie wkomponują się jasne lampy tradycyjne o słonecznej, lekko żółtej barwie światła, dającej wrażenie jeszcze bardziej przytulnej atmosfery. Oprócz tego nieobojętne jest oświetlenie blatu roboczego. Punkty świetlne powinny znajdować się nad poszczególnymi miejscami , gdzie pracuje się każdego dnia.

Zainteresowały Cię wiadomości zawarte w tym tekście? Z pewnością spodoba Ci się także dodatkowe czytanie (http://www.vitrintec.pl/pl/drzwi/). Nie ociągaj się zatem i wejdź do następnej witryny.

aneks kuchenny

Autor: Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com

Bo choć o sztucznym świetle mówi się przeważnie w kategoriach jego zastosowania, trzeba pamiętać o jego niebagatelnym wpływie na nastrój domu. Dlatego, fundamentalne jest, aby wybrany model oświetlenia do kuchni akuratnie oddawał jej rustykalny klimat, fantastycznie z nią harmonizował i równocześnie zapewniał jak najlepsze warunki oświetleniowe.