W jaki sposób przy okazji remontu lokalu zupełnie odmienić prezencję mieszkalnego wnętrza

Posiadanie gustownie wyposażonego domu staje się marzeniem każdej kobiety. Aby jednak dane pomieszczenie nie przerażało gości, trzeba je co jakiś czas zmieniać i jednocześnie dostosowywać do obecnie obowiązujących kierunków w modzie. Zdarzają się pary małżeńskie, które przez nawet piętnaście lat nie wykonują żadnych przemeblowań w domu.

wnętrza

Autor: www.stylemepretty.com/
Źródło: www.stylemepretty.com/
Jednak i w tym przypadku nadciąga czas na rewolucyjne zmiany – gospodyni nie wytrzymuje nerwowo i używając tylko sobie znanych sformułowań przekonuje męża do konieczności wykonania generalnego remontu.

Jedną z najbardziej przyjemnych czynności bywa projektowanie przestrzeni mieszkalnych – inspirując się pomysłami architektów wnętrz bez trudu zbudujemy własne kompozycje. Do zupełnie odmienionego mieszkania (sprawdź archicom mieszkania wojnów) nie będą już pasować do tej pory używane sprzęty. Od razu trzeba je wymienić na te dopiero co zakupione, zanim jeszcze przyjadą członkowie rodziny, aby zrewidować i podziwiać efekty pracy gospodarzy.

Do wnętrza współczesnego domu dobrze jest zakupić stylowe akcesoria. W ten sposób uwypuklimy jego oryginalność i sprawimy, że dane pomieszczenie nie będzie już wyglądać tak całkiem spokojnie. Taki koci pazur w postaci fikuśnej lampki biurowej albo doniczki sprawdzi się nawet w najbardziej konserwatywnie zaprojektowanym lokum.

kuchnia

Autor: anhhang
Źródło: http://www.flickr.com

Do współczesnych zamierzeń dekoratorskich doskonale pasować będą akcesoria marki koziol. Każdej pani domu przydadzą się w kuchni stylowe durszlaki, miski, noże do ciast czy podstawki pod kuchenne naczynia. Spore wrażenie wywierają całkiem zwyczajne przedmioty: dziadki do orzechów włoskich czy otwieracze do butelek. Kolorowe i nieco dziwne kształty z pewnością spodobają się naszym pociechom.

Pierwszoklasiści bardziej ochoczo zjedzą podwieczorek nietuzinkową łyżeczką. A nasi sąsiedzi poczują się mile zaskoczeni, gdy podamy im sylwestrowy posiłek na bardzo oryginalnej zastawie stołowej.

Do pozostałych pomieszczeń w lokalu mieszkalnym pomysłodawcy firmy koziol proponują w takim samym stopniu designerskie wytwory. Spodobają się one zwłaszcza paniom, które określają siebie mianem koneserów. Jeśli mamy w rodzinie lub gronie znajomych kobietę elegantkę, to możemy jej sprezentować na gwiazdkę designerską lampę albo oryginalną konewkę do podlewania ogródków.