W jaki sposób przygotować dekorację okien do pokoju dla dziecka? Co będzie fajnym pomysłem?

Obecnie dużo znajdziemy w sklepach rzeczy, które idealne są do aranżacji dziecięcych pokoików. Z zastosowaniem różnych kolorowych dodatków możemy stworzyć całkiem niesamowite miejsce.

A co z dekorowaniem okien?
fotorolety dziecięce

Autor: Jose Gonzalez
Źródło: http://www.flickr.com
Okna możemy ozdobić na wiele sposobów. Możemy wykonać to w sposób bardziej tradycyjny i kupić firany oraz zasłonki w ładne i kolorowe dziecięce wzorki. Istnieje całkiem dużo najróżniejszych motywów. Niektóre dzieci wybierają postacie ze swoim ulubionych bajek, których jest bardzo dużo. Inni z kolei wolą baloniki albo kwiatki. Dla chłopaków także znajdzie się coś ciekawego, jak piłka albo auta. Gdy natomiast chcemy wybrać coś praktycznego, co będzie wygodne do używania oraz do tego ładnie wygląda, to warto wybrać fotorolety dziecięce. Roleta taka nie musi być jednokolorowa. Może posiadać różne bajkowe postaci oraz być pięknie i kolorowo ozdobiona. Taka właśnie może być fotoroleta z interesującymi motywami do pokoików dla dzieci.
Można też zastosować lambrekiny to znaczy króciutkie zasłonki, które właściwie przysłaniają jedynie część okna. A szybę natomiast możemy ozdobić razem z dzieckiem przy pomocy różnych naklejek przyklejanych do szkła, albo za pomocą farbek. Możemy w taki sposób zrobić piękną dekorację i co ważne nasza pociecha może uczestniczyć czynnie w jej wykonywaniu. Możemy wspólnie zastanowić się nad projektem oraz wykonać wzory, jakie nasze dziecko lubi – fivaro.pl/.

Dlaczego nie stworzyć wyjątkowego akwarium na okiennej szybie. Wystarczy pomalować dolną część okna niebieską farbą do szyb oraz nakleić naklejki etykiety a4 rybki. Dekoracja gotowa!