W jaki sposób zaaranżować pokój dzienny? Wskazówki

Pokój dzienny to miejsce odpoczynku, spotkań z rodziną. To też wizytówka całego domku.
Pomysłów , w jaki sposób zaaranżować pokój dzienny jest mnóstwo, jednakże należy zastanowić się, w jakim miejscu potrzebowalibyśmy spędzać większą część czasu przebywając w domku? Jeśli preferowane jest miejsce wygodne i ciepłe, wtenczas najważniejszy mebel będzie stanowić niewątpliwie kanapa z dużymi poduchami oraz barwne ozdoby.

Salon, trendy na 2013 rok

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Kanapa, fotel oraz wielki drewniany stół (czytaj dalej stół drewniany warszawa) to doskonałe zestawienie w każdym pokoju dziennym. Jasne obicie mebli, śnieżnobiałe ściany albo szaro-niebieskie wykończenia rozjaśniają wnętrze, drewniane troszkę toporne mebelki dodadzą swojskości. Stolik pomiędzy sofą a fotelem to świetnie praktyczne rozwiązanie w każdym pokoju dziennym, ośmiela do spędzania familijnych wieczorów z grami oraz zakąskami.
mieszkanie - pejzaż

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadając do dyspozycji większą przestrzeń możesz sobie pozwolić na wygodną narożną kanapę. Można także urządzić pokój dzienny w skandynawskim stylu, jakiego cechą specyficzną jest lekkość oraz przestronność. Jasno pomalowane ściany w kolorach szarości współbrzmią ze stonowanym kolorem sofy, natomiast białość na pozostałych ścianach wSPAniale rozjaśnia salon. Tak zaaranżowany pokój dzienny zdaje się chłodny, ale dzięki wielkiej kanapie narożnej a także kolorystycznie stonowanym uzupełnieniom, całość będzie prezentować się przyjemnie i komfortowo. W jaki sposób urządzić salon w wydaniu klasycznym – to pytanie w sam raz dla zwolenników elegancji.

Prosty, wysublimowany i gustowny – w taki sposób najłatwiej możemy opisać pokój dzienny urządzony w takim stylu. Charakteryzuje się stonowanym oraz jednolitym odcieniem ścian, dobranymi do siebie sprzętami, delikatnością zdobień.