W jaki sposób zawieszać zdjęcia na ścianach? To bardzo proste! Dowiedz się więcej z poniższego artykułu!

Regał w moim salonie zastawiony jest sporymi albumami ze zdjęciami. Uwielbiam robić fotografie, zarówno aparatem w moim smartfonie jak i aparatem cyfrowym. Po każdym wyjeździe przywożę masę zdjęć znajomych, humorystycznych zdarzeń, różnych spotkanych fuksem nieraz osobistości,których nie widziałam długo.

Ściana w salonie służy mi za ciekawą wystawkę fotek. Dziś opiszę wam, jak wieszać zdjęcia. Mogą być bardzo stylowym dodatkiem we wnętrzu – źródło artykułu.
W korytarzu mam ustawioną niewielką komódkę z szufladami, do których daję szaliki, czapki, rękawiczki i poncha. Ścianę zaraz nad nią wykorzystałam na małą galerię z fotografiami. Zakupiłam ramki w kolorze niebieskim i czerwonym. Ciekawie komponują się z białymi ścianami. Zawiesiłam na przemian, jedna obok drugiej w dwóch rzędach po 4.

To zagadnienie wydaje się dla Ciebie interesujące? To zobacz także podobne witryny (https://eshop.pronar.com.pl/knipex), zawierające równie wciągające dane na ten temat.

Wybrałamfotografie z najbliższymi – z urlopu nad jeziorem, a także z letniego pobytu nad morzem. Kompozycja wygląda rewelacyjnie, tym samym przywołuje wspomnienia.

aranżacja wnętrz

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejną ścianę ze zdjęciami mam w pokoju dziennym. Tu posiadałam nie lada problem z jej wykończeniem. Inspirację jak zawiesić fotografie odnalazłam na blogu w Internecie Lovingit (). Pobiegłam do najbliższego sklepu, wybrałam małą tablicę, na której można pisać kredą, a następnie wybrałam do niej 7
różnych ramek. Oczywiście różnej wielkości Nad wersalką powiesiłam ciemną tablicę po której można pisać kredą, a na około niej w różnych odstępach zawiesiłam ramki z fotografiami najbliższych mi osób. To takie moje dobre duchy, które zawsze mnie wspierają. Na tablicy zaś wpisuję motywujące cytaty, motywujące mnie do działania. Kocham to moje maluteńkie, domowe królestwo.