Wiosenna metamorfoza mieszkania?Wiosną Twoje lokum powinno przejść metamorfozę

Powoli, dość powoli, ale jednak – zbliża się wiosna! Oprócz tego, zacznie się czas remontowy i dużo osób zechce coś odmienić w swoim domu! Opiszę Wam dzisiaj, jak prezentuje się najoryginalniejsza metamorfoza mieszkania, którą testowałam.

wystrój mieszkania

Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com

W ubiegłym roku odwiedziłam koleżeństwa. Byli szczęśliwymi posiadaczami małej kawalerki w lubelskiej kamienicy. Mieszkanie było duże, ale niezwykle zaniedbane – przez lata było podnajmowane studentom. Dletego właściciel nie inwestował w nie prawie żadnych pieniędzy, poza potrzebnymi reperacjami – gdy pękła uszczelka, lub przestał działać piec. Pomyślcie – prezentowało się jak z lat 70! Nowi posiadacze potrzebowali więc zrobić totalny remont.

Pięknie im ta sztuka wyszła. Ściany zrównali regipsami, pomalowali na delikatny, odcień ecru. Podłogę wykończyli pięknym parkietem w jasnym odcieniu. Przestrzeń, która wcześniej było burą norą, teraz stała się bardzo jaśniutkim i przestronnym pomieszczeniem. Mimo tego, że meble(zobacz meble na zamówienie poznań) które są w mieszkaniu są ciemne! Łazienkę zrobiono w dwóch barwach – fioletowym i beżowym.

Prezentuje się bardzo ładnie i mimo ciopkiego metrażu ma w sobie wszystko, co potrzebne – prysznic, umywalkę, sedes i pralkę. Zmieścili w niej nawet niewielką zamykaną szafkę na kosmetyki. Montując duże lustro zyskali efekt, że jest ona dość duża.
Koleżanka, która jest posiadaczką lokalu powiedziała mi, że pomysłów głównie szukała w sieci. Sama pomyślałam, że trzeba coś znaleźć, i zaczęłam surfować po sieci. Zerknijcie tu: lovingit.pl/blog/before-after-mieszkania-naszej-czytelniczki-czyli-inspirujaca-aranzacja/