Wybór szklarza

Każdy, kto szuka informacji o wyrobach szklanych lub chciałby uzyskać poradę specjalistów w zakresie obróbki szkła powinien jak najszybciej wejść na stronę szybka.pl, gdzie znajdzie nie tylko wskazówki doświadczonych sprzedawców ale również będzie mógł podyskutować i zadać wiele pytań na forum.

szkło

Autor: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Źródło: Hurtownia szkła okiennego Elmar
Nie wiadomo kiedy i gdzie dokładnie wynaleziono szkło. Prawdą jest, że zainteresowanie szkłem systematycznie wzrasta. Jego walory estetyczne od dawna cieszą ludzkie oko. Szkło jest bardzo pożądane przez architektów i projektantów wnętrz. Świetnie się komponuje z większością elementów wyposażenia pomieszczeń.

Dla niektórych ludzi praca z tą materią to nie tylko szara codzienność to także pasja.

Niejeden z nas marzy o pracy w dziedzinie, która będzie jednocześnie spełnieniem marzeń. Zdecydowanie efektywniej jest zajmować się czymś, co sprawia nam przyjemność i w czym możemy się zrealizować zawodowo. To właśnie tacy ludzie współtworzą Hurtownię szkła okiennego Elmar.

Wieloletnie doświadczenie w branży szklarskiej zdobyte w trakcie pracy w dużych, szklanych koncernach pozwoliło Elżbiecie Wałuszko na podjęcie odważnej decyzji o założeniu własnego Centrum obróbki szkła. Na rynku szklarskim firma istnieje od 2000 roku. Posiadamy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w branży szklarskiej oraz bogatą paletę usług. W trakcie wielu lat pracy cały czas rozwijamy swoje umiejętności w dziedzinie szkła i jego obróbki.

Nasza firma mieści się we Wrocławiu przy ul. Rękodzielniczej 14.
Posiadamy szeroką ofertę skierowaną do klientów hurtowych oraz. detalicznych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązania. Nasi pracownicy uczestniczą regularnie w szkoleniach aby móc zaproponować Państwu nowinki ze szklanego świata. Bardzo chętnie służymy poradą. Naszym mottem jest hasło: „Niemożliwe rzeczy wykonujemy od ręki a cuda zajmują nam trochę więcej czasu.” Dzięki rzetelności świadczonych przez Nas usług zyskaliśmy stałe grono zadowolonych klientów na obszarze całej Polski, które cały czas się powiększa.
Oferta Centrum szkła zawiera niezwykle bogatą gamę wysokiej jakości produktów.

W naszej ofercie znajdą Państwo kabiny prysznicowe, drzwi szklane, szyby do kominka, orazszyby kolorowe, i wiele innych.

Do montażu stosujemy okucia ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nasze realizacje są wysokiej jakości. Kabiny prysznicowe i drzwi szklane realizujemy uwzględniając pomysły naszych klientów ze szkła hartowanego co znacznie polepsza bezpieczeństwo.
Ponadto wykonujemy lustra na wymiar oraz szyby do kuchni, a także szklane ekrany na ścianę do kuchni i innych pomieszczeń z lakierowanego szkła – Lacobel. Produkty Lacobel dostępne są w kilkudziesięciu kolorach (ponad 30).

Oferujemy także szkło kominkowe, które wytrzymuje temperaturę nawet 800°c. Przytniemy szyby kominkowe pod konkretny wymiar drzwiczek. Dodatkowo do montażu posiadamy w swojej ofercie taśmy samoprzylepne lub sznury kominkowe w zestawie z klejem.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 oraz w soboty od 8 do 13.
By odwiedzić nasza stronę wystarczy kliknąć w poniższy link: szklarz (zobacz usługa szklarska) wrocław.

Jednak żeby sprostać w pełni Państwa oczekiwaniom także w nocy uruchomiliśmy usługę Pogotowia szklarskiego. Jeśli więc jesteś ofiarą włamania bądź innego aktu chuligaństwa w wyniku, którego stłukła się Twoja szyba zadzwoń do nas niezależnie od pory dnia czy nocy, a niezwłocznie przyjedziemy.

Posted in Bez kategorii