Wykańczamy mieszkanie dla młodego małżeństwa

Urządzenie nowego lokum to skomplikowane zadanie nie tylko dla właściciel, lecz także architektów wnętrz. Zarówno przyszłym lokatorom, jak też projektantom zależy na wykreowaniu funkcjonalnego i oryginalnego lokum, jakie stanie się wymarzoną rodzinną oazą.

mieszkanie

Autor: Grzesiek
Źródło: http://www.flickr.com
Nie lada wyzwaniem jest pogodzenie kwestii praktycznych oraz estetyki domowej przestrzeni. Młode małżeństwa często poszukują pomocy w zaaranżowaniu strefy dziennej, jadalni i kuchni, sypialni, łazienki, garderoby i holu – przeniesiony tutaj. Oczekują projektu utrzymanego w nowoczesnym klimacie, jednak z zachowaniem elementów, które ocieplą wnętrze oraz nadadzą mu nastrój domu rodzinnego. Specjaliści doradzają, że w przypadku nadmienionych wymogów, modne biało-czarne koncepcje warto wzbogacić o odcienie neutralne, jak na przykład beżowy, paskowy lub kolory ziemi. Takie właśnie akcenty kolorystyczne nadadzą całości przyjemnego klimatu. Z kolei podłoga z desek dębowych będzie nie tylko ocieplać wnętrze, lecz również stanowi doskonały kontrast dla dominujących, czarnych i białych mebli. Jeżeli interesuje nas architekt wnętrz Wrocław, Kraków, Warszawa, Legnica czy inne większe miejscowości to lokalizacje, gdzie z pewnością znajdziemy fachowców, którzy pomogą nam osiągnąć opisany efekt.

mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Należy pamiętać, że dzienna część domu stanowi centralną przestrzeń dla wspólnego spędzania czasu z rodziną. Wygody mebel wypoczynkowy zachęci do relaksu po ciężkim dniu pracy, a stół metalowy stolik zaprosi do biesiadowania w gronie bliskich. Trochę zieleni nada wnętrzu naturalny klimat. W salonie oraz jadalni warto zaaranżować interesujące oświetlenie – na przykład lampy, które będą designerskim akcentem. Aranżując wymarzone miejsce do życia warto skorzystać z rozwiązać, które zaproponuje projektant wnętrz Legnica, Kraków, Wrocław będą miastami, gdzie z pewnością odnajdziemy specjalistów, którzy pomogą w tym skomplikowanym zadaniu – Formacji Projekt. Wsparcie projektanta przyda się zwłaszcza w przypadku miejsc trudnych do zaaranżowania, jak na przykład przestrzenie pod skosami. W tym przypadku konieczne może okazać się zastosowanie mebli pod zabudowę, tak aby nie tracić na funkcjonalności wnętrza.