wykańczamy swoje mieszkanie – jak spowodować, by niewielkie WC nabrało niezwykłego charakteru?

Wykańczanie nowego mieszkania to zdecydowanie nie lada wyzwanie. Jeśli już stajemy przed tą koniecznością, wtedy najbardziej skupiamy się przede wszystkim na salonie czy sypialni.

Co jednak z nieco mniejszymi i mniej modnymi pomieszczeniami jak dla przykładu WC?
Styl wykańczania toalety
życie

Autor: lozka.net.pl
Źródło: http://lozka.net.pl/

Jeżeli chcecie zachować spójny wygląd całego nowego mieszkania, wówczas toaleta swym stylem na pewno musi być dostosowana do reszty przestrzeni. Jeżeli na przykład decydujecie się na wykończenie mieszkania przy wykorzystaniu elementów drewnianych, wtedy również w toalecie powinny znaleźć się tego typu dekoracje. Jeśli mieszkanie jest co do zasady utrzymane w jaśniejszych barwach, wówczas toaleta niewątpliwie nie powinna być ciemna.

Zobacz jakie dodatkowe źródło zostało naszą inspiracją. Nie pożałujesz i z radością przeczytasz posty o tym zajmującym zagadnieniu. Kliknij w ten link.

Zwykle dobrze prezentuje się toaleta dopasowana wystrojem do większej łazienki, a nawet będąca jej miniaturką. Takie rozwiązanie praktycznie zawsze nieźle się sprawdza i zachwyci niejednego gościa.

Główna zasada – jak najmniej niepotrzebnych gadżetów
Toaleta najczęściej jest bardzo małym pomieszczeniem więc niewątpliwie nie trzeba jej zagracać niepotrzebnymi gadżetami lub ozdobami. Główną zasadą musi być minimalizm – nawet jeśli będzie Cię kusić kawałek pustej przestrzeni, z pewnością musisz oprzeć się pokusie wstawienia tam przykładowo pralki czy wielkiego ozdobnego kwiatka.

Jeśli zastawisz toaletę niepotrzebnymi rzeczami, wtedy właściwie nigdy nie będziesz potrafiła pozbyć się z niej uczucia wszechogarniającego bałaganu. Minimalizm w tych przypadkach będzie najlepszym rozwiązaniem.