Wyposażamy mieszkanie w kamienicy!

Planujesz, jak urządzić mieszkanie w kamienicy? Dziś pomożemy ci w tej kwestii. Podpowiemy kilka opcji. Takie mieszkanie ma dwa plusy – mieszkanie jest wysokie i jest bardzo klimatyczne.

Kamienica

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Kreowanie lokalu w kamienicy jest specyficznym konceptem. W tym przypadku możemy sobie pozwolić np. na stworzenie antresoli. Dzięki temu możemy dać łóżko i część sypialną na górze, a niżej dostajemy dodatkową przestrzeń, gdzie możemy ustawić dodatkowy mebel, albo wykonać kącik z fotelami, sofą i niską ławą. Jest to idealna koncepcja szczególnie kiedy mamy kawalerkę, lub z dwoma pokojami.

Niezwykle ciekawą aranżację i lokalową rewolucję, na którą pozwolili sobie ludzie, którzy kupili mieszkanie w Krakowie przedstawiła moja ulubiona internautka wnętrzarska – Lovingit na swoim blogu.

Zainteresowało Cię to zagadnienie? Jeżeli tak, to z przyjemnością chcielibyśmy Cię poinformować, że następny kluczowy artykuł (https://www.ramster-klima.pl/serwis) czeka na Ciebie na dalszej stronie – czytaj z radością.

Ulazała w kilku krokach jak zaaranżowano nowe wnętrze, a także na co warto zwrócić uwagę aranżując taką przestrzeń. Wpis znajdziecie pod linkiem: sprawdź. Mi samej niesamowicie podoba się w tym przypadku prostota złączona z współczesnością wnętrza. Oglądając zdjęcia, wcale nie zobaczyłam, że to mieszkanie jest wykonane w wiekowej kamienicy. Najbardziej podobają mi się w tym wszystkim rozsuwane drzwi do sypialni.

Sandomierz

Autor: Jakub Jankiewicz
Źródło: http://www.flickr.com

To nowoczesne rozwiązanie pozwoli nam oszczędzić nieco powierzchni, i dostawić jeszcze jeden mebel, o który źle wyglądałby drzwi. Co ciekawe, wykonane przez internautkę przestrzeń ukazuje, że jest możliwość stworzenia przytulnej, przyjemną przestrzeń w barwach szarości. Faktem jest, że klimatu wnętrzu dodadzą stojące lampy i dodatki – poduszki, drobne szafki nocne.