Wytworne dekoracje sali weselnej

Poszukujesz minimalistycznego pomieszczenia, przaśnej sali z kominkiem, gospody, czy może urządzonej z przepychem sali balowej?
Podpowiemy Ci, jak dopasować dekoracje ślubne, żeby dekoracja była efektowna, pasowała do stylu Twojego weseliska jak też nie podkopała za bardzo budżetu ślubnego.

Bielutkie ściany, proste krzesełka, bielusieńkie obrusy to doskonałe miejsce dla osób kochających minimalizm. W takiej konwencji powinny również być podtrzymane dekoracje ślubne. Trzeba skupić się na dekoracji stolików – bukiety muszą być wykonane z żywych kwiatów (harmonizujących z wiązanką panny młodej), do tego dodajcie gustowne wizytówki przy każdym z nakryć, białe serwetki, świeczniki, jakie stworzą klimat. Do tak minimalistycznych pomieszczeń pasowały będą właściwie wszelkie odcienie i rodzaje kwieci, jednakże warto selekcjonować zwarte w formie wiązanki. Gdy postawiliście na salę o takim wystroju – nie przesadzajcie z ozdobami.
czarno-biała kuchnia

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Styl rustykalny kocha z kolei naturalne materiały: naturalne tkaniny, świeże kwiaty, pędy. Do dekoracji w owym stylu można użyć również koronek, sznura, bądź tradycyjnie czerpanego papieru. By dekoracja pozostała gustowna, zachowajcie umiar i lepiej zdecydujcie się na wybrany motyw, jaki będzie powtarzał się w zdobieniach. Znakomicie sprawdzą się tutaj kwiecia sezonowe i ogrodowe – wiosną na przykład konwalie, dalej lawenda czy wrzosy. Istotne, aby bukiety wyglądały lekko.

Wiejski styl to również delikatne, naturalne odcienie – pastele, zieloności, białości oraz écru.

Nie jesteś pewien odnośnie tego tematu? Po prostu sprawdź szczegóły tapety na ścianę glamour opublikowane dokładnie tutaj. Wszystko było dokładnie opisane.

Ślub w rustykalnym stylu łączy się z niczym nieskrępowanym ubawem, swojskim jedzeniem a także atmosferą nieco luźniejszą niż w gustownym hotelu.