Zainspiruj się do mneijszych lub dużych zmian łazienki

Odświeżasz właśnie mieszkanie kupione kilkanaście lat temu? Twoja łazienka aż prosi się o remont? Dziś podsuwamy ci sposoby na metamorfozę łazienki! I na szczęście niczego nie będzie trzeba skuwać!

pokój kąpielowy

Autor: Lazienkaplus.pl
Źródło: Lazienkaplus.pl
Jakim sposobem? Pewnie zastanawia się teraz wielu czytających tekst. Jak się okazuje, można wyremontować łazienkę w bardzo prosty i nieinwazyjny sposób, mianowicie kładąc nową glazurę na stare płytki. Mamy w ten sposób zaoszczędzone dużo czasu i jednocześnie remont przebiegnie bardzo szybko i cicho! W pierwszej kolejności musimy zająć kupnem potrzebnych nam do łazienki rzeczy. Jak pokazuje lou we wpisie z metamorfozą łazienki w firmie jej mamy, można to zrobić z dużym wyprzedzeniem ( łazienki).
Nie ma naturalnego światła? Zaplanuj ją w świetlistych barwach, a na suficie zamiast zwykłego żyrandola umieść kilka mniejszych lampek halogenowych. Ułatwi to oświetlenie całej przestrzeni pomieszczenia. Przy lustrze zamontuj dodatkowe oświetlenie, będzie bardzo praktyczne, kiedy będziesz chciała zrobić sobie make up. Dodatkowo staraj wybrać pastelowe kolory płytek – optycznie zwiększą one przestrzeń i sprawią, że będzie wydawała się ona dużo większa. Nie dawaj tam także sporych szafek, postaw na niskie, zamykane półeczki. Zastanów się nad tym, czy nie powinnaś zabudować wanny szkłem, dzięki której wygodnie weźmiesz prysznic bateria prysznicowa czasowa (wejdź na lovingit.pl).
Gdy już dasz odbębnisz remont pozostaje zadbać o dodatki. W sklepach teraz można odnaleźć wiele oryginalnych kompletów – pojemników na mydło, szklanek na szczoteczki do zębów, dozowników na mydło i itp. Dodatków obowiązkowych w każdej łazience. Mi szczególnie podobają się te w morskim klimacie… Kojarzą się mocno z wakacjami