Zmiana aranżacji mieszkania- skąd zdobyć niezbędną wenę?

Sporo magazynów o aranżacji wnętrz ukazuje nam metamorfozy lokali zagranicznych – przepięknych wielgaśnych loftów, zabytkowych kamienic z centrów europejskich stolic. Czy na rodzimym rynku nie mamy pomysłów?

wystrój mieszkania

Autor: Nico Kaiser
Źródło: http://www.flickr.com
Odwrotnie, i u nas można zobaczyć ciekawe odświeżenia pomieszczeń. Zmiana aranżacji mieszkania (polecam ofertę na archicom mieszkania na sprzedaż wrocław brochów) to zazwyczaj okazja do tego, by ruszyć wyobraźnię i wykonać coś totalnie nowego i innowacyjnego. Na szczęście Polacy są coraz bardziej nowatorscy. Dzięki temu powstają totalnie nowoczesne wnętrza, które nie są standardowe i stanowią totalnie interesującą oraz inspirującą innych koncepcję odmiany w pomieszczeniu ().

Sama ostatnio zmieniłam aranżację mojego domku o 180 stopni! Do teraz miałam raczej standardowe wnętrze ze stonowanymi barwami ścian i tradycyjnymi meblami w barwie olchy miodowej (moim ulubionym przez wieki!). Od miesiąca mam bardzo nowoczesny salon w mocnych kolorach – czerni i czerwieni. Wiele odwiedzających mnie gości jest zszokowanych, jak ja mogę przebywać w takim mieszkaniu. Dla mnie stanowią energetyczną propozycję, dodają siły i werwy do działania. Co prawda, dla równowagi sypialnię zrobiłam sobie w delikatnych, pastelowych kolorach.

mieszkanie, wnętrze, meble

Autor: ZZ Bottom
Źródło: http://www.flickr.com
Przed przystąpieniem do mieszkaniowej rewolucji jakiś czas szukałam w Internecie propozycji „Before & After”, która spodoba mi się. Uwielniam takie pomysły i poszukiwania koncepcji w sieci. Dość szybko zajrzałam na blog, na którym jest ogrom bardzo oryginalnych inspiracji – o Marice Kafar. Najważniejsze jest jednak, że pomysły prezentowane przez blogerkę Lovingit są realne do wykonania nawet bez dużego budżetu na materiały. Propozycja, która wprawdzie nie jest w moim klimacie, ale zupełnie mi się spodobała znajduje się tutaj: czytaj tutaj więcej